Slide1 Slide2 Slide3 Slide4
Designed by Joomla! Slider
NEWS: II GP Powiatu Toruńskiego w brydzu. Krobia ul. Olimpijska 14. 3 marca godz. 10.00 ZAPRASZMY

Newsflash

9 kolejka

Dziewiąta kolejka spotkań, w której na boiska wybiegło jedynie 123 zawodników wyraźnie pokazuje, że idzie wakacyjna przerwa. Co za tym idzie już za tydzień otworzy się okno transferowe. W tym czasie zespoły będą mogły dokonać zmian w składzie, aby pierwszą kolejkę we wrześniu zacząć w wzmocnionych składach. Tym czasem na boiskach w dziewiątej kolejce odnotowaliśmy 70 goli. Kolejne cztery osoby zdobyły swoje pierwsze bramki w sezonie. Tym samym lista strzelców liczy już okrągłe 130 osób. Niezmiennie na czele klasyfikacji Kawęczyński duet Bartosz Gęsicki Łukasz Skowroński. Tym razem sędziowie pokazali 9 żółtych kartek i co szczególnie martwi organizatorów jedną czerwoną za niesportowe zachowanie gracza KS Krobia. W klasyfikacji Fair Play już  tylko jedna drużyna, Nieobliczalni, która jak do tej pory w dziewięciu meczach otrzymała tylko jedną żółtą kartkę.

W dziewiątek kolejce w meczu drużyn walczących o pozycję lidera rozgrywek RLO FC Kawęczyn zdecydowanie lepszy od Jordana Złotoria. Pozostałe zespoły z czołówki solidarnie wygrywały swoje mecze i tym samym na kolejkę przed końcem rundy wiosennej wciąż siedem drużyn ma szansę na wygraną a zespoły z miejsc od drugiego do szóstego zgromadziły po 19 punktów.

W nadchodzącej ostatniej przed letnią przerwą kolejce najciekawiej zapowiadają się ponownie mecz w Dobrzejewicach. Brzozówka spotka się z Lubiczem Dolnym a stawką może być fotel wice lidera rozgrywek. CZy w pozostałych meczach dojdzie do niespodzianek? Czy zespoły wyżej sklasyfikowane potwierdzą swoją dominację w lidze? O tym wszystkim można przekonać się na żywo obserwując zmagania Regionalnej Ligi Orlika na boiskach w Dobrzejewicach, Turznie i Lubiczu 22 czerwca  od 18 do 22 ZAPRASZAMY

Po tek kolejce w rozgrywkach nastąpi przerwa aż do 7 września

 

 

 

Czytane


Kalendarz

Prezentujemy kalendarz imprez organizowanych przez Klub Sportowy Krobia   ROK 2015 ...


Regulamin rozgrywek

Regulamin Regionalnej Ligi Orlika 2015 1. Prawo uczestnictwa posiadają peł...

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

Statystyka

Odsłon : 260051

Archiwum