Slide1 Slide2 Slide3 Slide4
Designed by Joomla! Slider
NEWS: II GP Powiatu Toruńskiego w brydzu. Krobia ul. Olimpijska 14. 3 marca godz. 10.00 ZAPRASZMY

Newsflash

7 Kolejka spotkań

W siódmej kolejce spotkań na boiska wybiegła rekordowa ilość graczy. 151 zawodników w jednej kolejce spotkań to wynik lepszy niż na inaugurację sezonu. Zawodnicy tym razem zdobyli 69 bramek. Sędziowie pokazali tym razem kolejne 6 żółtych kartek i dwie czerwone w tym po raz pierwszy za niesportowe zachowanie. Lista strzelców wzbogaciła się o kolejne dziesięć nazwisk i na liście widnieje 125 osób, a w śród nich nadal najskuteczniejszy jest Łukasz Skowroński FC Kawęczyn, który tym razem nie powiększył konta bramkowego a jego drużyna niespodziewanie uległa lokalnemu rywalowi Brzozówce. W klasyfikacji Fair Play bez zmian na czele dwa zespoły z gminy Łysomice Promil i Nieobliczalni oraz FC Kawęczyn z gminy Obrowo.

Siódma kolejka spotkań okazała się nieudana dla wszystkich liderujących w gminnych ligach zespołów. Solidarnie przegrały zespoły Kawęczyna, Lubiczaków oraz Ampera. Niezwykle ciekawa sytuacja w tabeli na półmetku zmagań sprawia, że rywalizacja o prawo gry w wielkim finale zapowiada się atrakcyjnie. Pierwszy w tabeli rozgrywek regionalnych DBJ Unikat nad siódmą drużyną w tabeli ma zaledwie jeden punkt przewagi. Nie mniej atrakcyjnie wygląda sytuacja w tabelach poszczególnych rozgrywek gminnych. Do końca rundy wiosennej pozostały jeszcze trzy kolejki. A w najbliższej najciekawsze mecze będzie można obejrzeć w Lubiczu gdzie, postara się otrząsnąć po porażce 11:0, zespół Lubiczaków spotka się z FC Truskawą. W Dobrzejewicach rosnącą formę Mustanga sprawdzi zespół FC Kawęczyn. Dla Mustanga będzie to mecz o włączenie się do rywalizacji o udział w finałach rozgrywek Regionalnych i utrzymanie się na pozycji lidera Łysomickiej Ligi Orlika.

Na wszystkie mecze na orlikach w Dobrzejewicach, Turznie i Lubiczu tradycyjnie zapraszamy 1 czerwca w godzinach od 18 do 22

 

 

 

Czytane


Kalendarz

Prezentujemy kalendarz imprez organizowanych przez Klub Sportowy Krobia   ROK 2015 ...


Regulamin rozgrywek

Regulamin Regionalnej Ligi Orlika 2015 1. Prawo uczestnictwa posiadają peł...

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Statystyka

Odsłon : 260099

Archiwum