Slide1 Slide2 Slide3 Slide4
Designed by Joomla! Slider
NEWS: II GP Powiatu Toruńskiego w brydzu. Krobia ul. Olimpijska 14. 3 marca godz. 10.00 ZAPRASZMY

Newsflash

6 kolejka zmagań za nami

W szóstej kolejce spotkań na boisko wybiegło  138 graczy, którzy tym razem zdobyli 84 bramki. Oznacza to że najprawdopodobniej w najbliższej kolejce spotkań doczekamy się trafienia nr 500!!!. Dla strzelca tego gola organizatorzy przewidzieli drobną nagrodę specjalną. Sędziowie pokazali tym razem jedynie 6 żółtych kartek i jedną czerwoną. Była ona jednak wynikiem tzw. akcji ratunkowej i ukarany zawodnik nie wystąpi tylko w jednym, kolejnym meczu. Lista strzelców ma już 115 nazwisk a w śród nich nadal najskuteczniejszy jest Łukasz Skowroński FC Kawęczyn, który powiększa przewagę nad pozostałymi snajperami. W klasyfikacji Fair Play nadal na czele dwa zespoły z gminy Łysomice Promil i Nieobliczalni oraz FC Kawęczyn z gminy Obrowo.

W szóstej kolejce spotkań do niespodzianki doszło w Dobrzejewicach gdzie lider RLO uległ lokalnemu rywalowi. Orzeł Głogowo wygrał zasłużenie 8:5. Tym samym walka o tytuł mistrza Obrowa zapewne trwać będzie do ostatniej kolejki spotkań. W tabeli Lubickiej Lidze Orlika na czele zdecydowanie cztery drużyny. Nowym liderem rozgrywek krocząca od zwycięstwa do zwycięstwa drużyna Lubiczaków. Zespół Lubicza Dolnego pokonując FC Truskawę prawdopodobnie zapewnił sobie podium w rozgrywkach gminnych. Zapewne jednak celem zespołu jest detronizacja Lubiczaków, których przypominamy zespół pokonał na inaugurację ligi, jak i udział w finale rozgrywek Regionalnych. Przypominamy, że po zakończaniu 15 rundy spotkań zespoły z miejsc 1-2 spotkają się w finale, który rozegrany zostanie na boisku zespołu, który po sezonie zasadniczym zasiądzie na fotelu lidera. W Łysomickiej Lidze Orlika coraz większa polaryzacja tabeli. Wszystko wskazuje na to że o tytuł powalczy Amper i Oldboy a zespoły Promila i Nieobliczalnych rywalizować będą o najniższy stopień podium.

W nadchodzącej kolejce waszej uwadze polecamy mecz, być może przedwczesny finał, w Dobrzejewicach. Na boisku spotkają się zespoły Luciczaków i DBJ Unikat. Duże znaczenie dla tabeli rozgrywek Regionalnych będzie miał także pojedynek w Lubiczu gdzie FC Truskawa podejmie dobrze znany sobie zespół Ampera.

 

Na wszystkie mecze na orlikach w Dobrzejewicach, Turznie i Lubiczu tradycyjnie zapraszamy 1 czerwca w godzinach od 18 do 22


 

Czytane


Kalendarz

Prezentujemy kalendarz imprez organizowanych przez Klub Sportowy Krobia   ROK 2015 ...


Regulamin rozgrywek

Regulamin Regionalnej Ligi Orlika 2015 1. Prawo uczestnictwa posiadają peł...

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Statystyka

Odsłon : 260084

Archiwum